عکس‌‌های X-Ray که زیبایی خلقت را به رخ می‌کشند

x-ray4

چشم ما انسان‌ها محدود به نور مرئی است. اما هنرمند فیزیکدان Arie Van Riet عکس‌هایی منتشر کرده است که خلقت زیبای اطراف ما را نشان می‌دهد. برای کشف این آناتومی پنهان طبیعت، او رنگ‌های طبیعی را با اشعه‌ی ایکس ترکیب کرده‌است.
Riet که در رشته‌ی فیزیک پزشکی شناخته می‌شود، اولین بار به زمانی به این نوع عکس‌ها علاقمند شد که همکارش از او خواست تا از یک اثر نقاشی با اشعه ایکس عکس بگیرد. او از نتایج بسیار متعجب شد، و سپس تصمیم گرفت عجایب این خلقت را بیشتر تجربه کند.

او ابتدا با یه دسته شاخه گل لاله کار خود را آغاز کرد و در ادامه از گیاهان، حیوانات مرده مانند پرندگان، قورباغه برای جان بخشیدن استفاده کرده است.
در سخنان او آمده است :” من ترجیح می‌دهم بتوانم از صحنه‌های عادی روزمره مانند پروانه‌ای که کنار گل پرواز می‌کند، ماهی در دریا و یا موشی که درحال حرکت است، چنین عکس‌های داشته باشم، این یک چالش مهم برای من است تا بتوانم احساسات مربوط به آن صحنه را توسط این تکنولوژی ببینم.”
سایت Arie Van Riet را می‌توانید اینجا مشاهده فرمایید. ایشان عکس‌های زیادی را که بر اساس این سبک گرفته شده است، برای عموم به نمایش درآوردند و البته می‌توانید به اکانت اینستاگرام ایشان نیز در این لینک مراجعه نمایید و از این خلقت زیبا لذت ببرید.
ما چند نمونه از این عکس‌ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

اشعه ایکس

اشعه ایکس
اشعه ایکس
اشعه ایکس

اشعه ایکس
اشعه ایکس
اشعه ایکس

minifeed-ad

نظر شما چیست؟

  • Roseanna ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ , ۹:۰۴ ب٫ظ

    D’où l’intérêt de bien protéger sa marque ou son enseigne afin que les recherches sur le nom aboutissent sans dic©efultÃfDirnier article de Norbert :