۳ باور غلط که باید همین امروز دور بریزید

باور

دیگران را می‌بینید که خوشحال‌اند و به همه‌ی آرزوها و اهداف خود دست پیدا کرده‌اند؟ آیا باور دارید که از قافله عقب مانده و توانایی رسیدن به آرزوهایتان را ندارید؟ آیا می‌ترسید که نتوانید همرنگ جماعت شوید؟ آیا گمان می‌کنید در نظر دیگران نامرئی هستید؟ این‌ها سوالاتی است که وقتی احساس می‌کنید در زندگی گیر افتادید باید از خود بپرسید. باورهای اشتباه معمولاً شما را به سمت یک زندگی هدر رفته هدایت می‌کنند. با خودتان غریبه می‌شوید، خودتان را درک نمی‌کنید و احساس می‌کنید به این دنیا تعلق ندارید. اگر این احساسات برای شما آشناست، پس شما هم احتیاج دارید که این ۳ باور را از زندگی خود حذف کنید.

۱.باید وانمود کنم که اهمیت می‌دهم
آیا رابطه‌ی عاشقانه‌ی دوستانتان برای شما مهم است؟ آیا برای شما مهم است که امروز ناخن همکارتان شکسته است؟ آیا به مشکلات همسایه‌تان اهمیت می‌دهید؟ اگر اهمیت نمی‌دهید پس وانمود نکنید. وانمود کردن از شما فردی ضعیف می‌سازد. هویت شما را می‌کشد.به جایش به خودتان اهمیت دهید و کمی برای خود زندگی کنید.

۲.شکست، طلسم من است
از گذشته‌ی خود ترس دارید. با شکست‌های بسیاری مواجه شده‌اید و گمان می‌کنید روی هرکاری دست بگذارید شکست می‌خورید. فاجعه به بار می‌آورید. مشکل اینجاست که خیلی از ما در تشخیص این که این شکست‌ها هم جزئی از پیروزی آینده‌مان هستند، مشکل داریم. از طرفی ممکن است به خود بیایید و ببینید که تمام زندگیتان در پشیمانی گذشته است.

۳.امروز روز مناسبی نیست
آن روز بهتری که شما در انتظارش هستید ممکن است هیچ‌گاه فرا نرسد! زندگی پر از انتظارات و توقعات است. برای سفررفتن، عاشق شدن، تصمیمات بزرگ و هرچیز دیگری منتظر یک روز “شنبه” هستیم. دست از صبر کردن بردارید. در حال زندگی کنید. هر روزی می‌تواند روز بهتری باشد. همیشه انتخابی دارید. شنیده‌اید که می‌گویند گونه‌ای زندگی کن که گویی آخرین روز زندگیت است؟

منبع

minifeed-ad

نظر شما چیست؟

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db