ساعت هایی که شما را وادار به بیدار شدن می‌کنند

ساعت

مطمئناً بیدار شدن از خواب و دل کندن از رختخواب گرم و نرم، سخت‌ترین کار روزمره ما انسانهاست و ساعت های آلارم دار وسایلی هستند که کمترین محبوبیت را در بین وسایل خانه دارند. اما اگر شما هم جز دسته کسانی هستید که خواب سنگینی دارید و به موقع بیدار نمی‌شوید. جالب است بدانید سازندگان این ساعت‌ها در پی تولید ساعت‌ هایی خاص و منحصر هستند که برای خاموش کردن آلارم یا زنگ آن، فرد را وادار به بیرون آمدن از تخت خود می‌کند. بنابراین به شما کمک می‌کنند که به موقع سر قرار یا محل کار خود حاضر شوید. در اینجا چند مورد از این ساعت‌ها را معرفی می‌کنیم که اکثر آن‌ها در سایت آمازون موجود هستند.

این ساعت بمب صوتی (Sonic Bomb) نام دارد و مناسب کسانی است که از این که به موقع از خواب بیدار نشوند بسیار نگرانند. این ساعت موقع زنگ خوردن۱۱۳ دسی‌بل صدا تولید میکند که حتی بلندتر از صدای موجود در یک کنسرت راک است! و اگر این صدا نمی‌تواند شما را بیدار کند، هیچ چیز دیگر نیز نخواهد توانست. البته این نکته را در نظر داشته باشید که شنیدن ناگهانی این مقدار صدا، ممکن است باعث شود موقتاً قادر به شنیدن نباشید. پس احتمالاً از داشتن این ساعت صرف نظر کنید و خواندن این لیست را ادامه دهید.

ساعت


این ساعت به محض زنگ زدن شروع به ریز ریز کردن یک اسکناس صد دلاری در خود میکند و اگر به موقع به آن نرسید، این صد دلاری نازنین را از دست می‌دهید. به نظر نمی‌آید خواب کسی آنقدر سنگین باشد و بیدار شدن برایش سخت که احتیاج به این ساعت داشته باشد!

ساعت


اگر چیزی بتواند شما را از چرت زدن و خواب ماندن باز دارد، آن بوی دل‌انگیز غذا است که دهان هرکسی را آب می‌اندازد. در این مورد، بهتر است بگوییم این بیکن است که می‌تواند خواب را از سر شما بپراند. این ساعت هنوز به مرحله تولید نرسیده‌است. ولی اگر برسد، احتمالاً از پرفروش‌ترین‌ها خواهد بود. زیرا به جای آنکه شما را با صدای آزاردهنده بیدار کند، می‌گذارد عطر بیکن اینکار را انجام دهد.

ساعت


طرفدار بیکن نیستید؟ پس به جای آن قهوه را امتحان کنید. ساعتی که شما را با عطر دانه‌های قهوه بیدار میکند و برایتان یک فنجان قهوه آماده می‌کند که اگر بوی قهوه نتوانست شما را از رختخواب بیرون بکشد، نوشیدن آن بتواند.

ساعت


زنگ زدن این ساعت حداقل باعث می‌شود یکی از چشمانتان را باز کنید. زیرا باید ببینید که کلید جدا شده از ساعت به کجا پرواز می‌کند. این ساعت کلید پروانه شکلی دارد که موقع زنگ زدن از آن جدا می‌شود و در اتاق شروع به پرواز می‌کند و تا زمانی که کلید را پیدا نکرده و به ساعت وصل نکنید، صدای آن قطع نمی‌شود.

ساعت


فرشی که پایین تخت‌تان قرار می‌گیرد نیز می‌تواند ساعت زنگداری باشد که شما را وادار به بیدار شدن می‌کند. صدای این ساعت تا زمانی که از تخت بیرون نیایید و روی آن نایستید قطع نمیشواین ساعت موقع زنگ زدن تکه‌های پازلی را به هرطرف اتاق پرت می‌کند و صدای آن تا زمانی که همه تکه‌ها را به جای اول خود بازنگردانید قطع نمی‌شود.

ساعت

منبع۱
منبع۲

minifeed-ad

نظر شما چیست؟

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db