اپلیکیشن‌های محبوب نوجوانان در سال ۲۰۱۶

نوجوانان

نوجوانانی که این روزها غرق در دنیای تکنولوژی هستند از چه اپلیکیشن‌‌هایی استفاده می‌کنند؟ اخیراً تحقیقی در آمریکا صورت گرفته و از تعداد زیادی از نوجوانان بین ۱۳ تا ۱۹ سال، درباره‌ی برنامه‌های موردعلاقه‌ی آن‌ها سوالاتی پرسیده شد. طبق نتایج بدست آمده از این پرسش‌ها، می‌توان فهمید که اپلیکیشن‌های مورد علاقه‌ی نوجوانان در سال ۲۰۱۶ کدام‌ها هستند.

اولین سوال این است که روزانه چقدر از وقتشان را با گوشی‌هایشان می‌گذرانند. بیشتر نوجوان‌ها با عبارت‌هایی مانند «بسیار زیاد» و یا «خجالت می‌کشم بگویم» به این پرسش پاسخ دادند! در آخر پس از جمع‌بندی، نتیجه گرفته شد که هر نوجوان به طور میانگین حدود ۶ساعت در روز را با گوشی خود می‌گذراند.

چگونه یک لامپ‌ ال‌ای‌دی(LED) خوب انتخاب کنیم؟

لامپ‌ ال‌ای‌دی(LED)

امروزه لامپ‌های ال‌ای‌دی(LED) تحولی عظیم در صنعت روشنایی ایجاد نموده‌است. مصرف فوق العاده کم و طول عمر بالا دو مشخصه مهم لامپ‌ ال‌ای‌دی(LED) می‌باشد که تصمیم برای خرید آنها را آسان می‌کند. همچنین امکان تولید در سایزها و شکل‌های مختلف، حق انتخاب وسیعی را برای مصرف کنندگان مهیا ساخته و متأسفانه وجود لامپ های کم‌کیفیت انتخاب را سختر؛ چرا که در کشور ما بسیاری از واردکنندگان تنها بفکر منافع خود می‌باشند. حتی بعضاً دیده شده که یک شرکت بمدت ۶ ماه یا یکسال برای محصول خود گارانتی می‌دهد. اما بعد از گذشت چندماه دیگر اسمی از آن شرکت یا برند در بازار نیست و فروشنده از تعویض کالای معیوب سر باز می‌زند. در ادامه خواهیم دید که این گارنتی ها تنها یک حقه فروش می‌باشند.

به هنگام خرید یک لامپ ال‌ای‌دی تنها کافیست به چند نکته ساده توجه داشته باشید. این نکات برای تمام محصولات ال‌ای‌دی قابل استفاده و استنباط است. در این نوشته سعی بر آن شده حتی‌المکان از کلمات و اصطلاحات ساده استفاده شده تا از پیچیدگی مطلب کاسته شود. برای یک انتخاب خوب در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کشتی‌هایی که در اعماق اقیانوس زندگی می‌کنند

ship

یکی از هیجان‌انگیزترین تصاویری که ما در فیلم‌ها می‌توانیم مشاهده کنیم٫ کشتی‌هایی است که در اعماق دریا هستند. همیشه با دیدن و یا شنیدن این موضوع ناخودآگاه ذهن ما به سمت دزدان دریایی و طلاها کشیده می‌شود. در طول تاریخ کشتی‌هایی زیادی بودند که اسیر خشم اقیانوس و یا شاید میهمان‌نوازی اقیانوس شدند و تصمیم بر آن شد که زندگی خود را در عمیق‌ترین نقطه آن ادامه دهند. شاید چند نمونه‌ی آن را در فیلم‌ها دیده باشید و یا داستان‌هایی در مورد آنها شنیده باشید اما بیایید نگاهی به چند نمونه آن بیاندازیم.

۲۱ حقیقت درباره‌ی گوگل

گوگل

۱.گوگل قبل از اینکه این نام را برای خود برگزیند، BackRub نام داشت.

۲.اگر کلمه‌ی askew را در گوگل جستجو کنید، نتایج جستجوی شما به صورت کج نمایش داده می‌شوند.

۳.وقتی یکی از کارمندان گوگل از دنیا می‌رود، گوگل تا ده سال نصف حقوق فرد درگذشته را به همسرش می‌پردازد و به فرزندان او تا سن ۱۹ سالگی، ماهیانه ۱۰۰۰ دلار آمریکا پرداخت می‌کند.

۴.گوگل در نظر دارد تا سال ۲۰۲۰، تمامی ۱۲۹ میلیون کتاب منحصربه فرد و شناخته شده‌ی دنیا را اسکن کند

۵.گوگل ۱۶ درصد جستجوهایی را که در طول روز انجام می‌شود را تابحال به خود ندیده است.

۶.این شرکت برای ساختن Street View در بیابان‌ها، از شتر استفاده کرده است.

Darknet جهانی متفاوت در دنیای اینترنت

darknet

تکنولوژی بخش جدا ناپذیر دنیای امروز ما مردم زمین شده است، ما شاهد پیشرفت روز افزون تکنولوژی در زندگی مردم هستیم. از آنجا که فیلم‌ها روایتی خاص از زندگی مردم هستند، تکنولوژی و فیلم با هم گره خورده‌اند و از هم جدا ناپذیرند. ما هر روز قابلیت‌های جدیدی از تکنولوژی را در فیلم‌ها مشاهده می‌کنیم. قابلیت‌هایی که برای ما هم آشنا و هم نا‌آشنا هستند. یکی از مهمترین صحنه‌هایی که با آن برخورد می‌کنیم مثلا در فیلم‌های اکشن و پلیسی، می‌بینیم که خلافکاران از بستر اینترنت برای رد و بدل کردن اطلاعات خود استفاده می‌کنند، اما این صفحات برای ما ناآشنا هستند. حتی برای کسانی که شب وروز با دنیای اینترنت سر و کار دارند. چرا؟ این صفحات کجا هستند؟ چرا ما قادر به دیدن آنها نیستیم؟ آیا در واقعیت چنین چیزی وجود دارد؟

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db