افراد سوپر موفق صبح خود را چگونه آغاز می‌کنند؟

صبح

از نوشیدن قهوه تا یک سخنرانی پر تب و تاب
خواه رفتن به سالن ورزش باشد، یا خواندن یک مقاله، و یا حتی خیلی ساده لذت بردن از یک فنجان قهوه، اغلب ما صبح خود را به نحوی از پیش تعیین شده شروع می‌کنیم.
یک شروع خوب در صبح، می‌تواند باعث شود انگیزه‌ی ما را بالا نگه دارد، افکار خلاقانه‌ای به ذهنمان راه یابد، روز پربارتری را بیافرینیم و آرامش بیشتری داشته باشیم. در اینجا قصد داریم به معرفی نحوه آغاز صبح توسط چند فرد بسیار موفق بپردازیم.

باراک اوباما
صبح

اوباما، رئیس جمهور آمریکا، هر روز صبح راس ساعت ۶:۴۵ دقیقه از خواب بیدار می‌شود و مستقیما جهت حفظ وزن و سلامت قلبش به سالن ورزش می‌رود و بعد از اتمام بدنسازی، برای خوردن صبحانه با همسرش میشل و دو دخترش مالیا و ساشا، قبل از اینکه به مدرسه بروند، بازمی‌گردد. بعد از آن کارش را آغاز می‌کند.

استیو جابز
صبح

استیو جابز موسس شرکت اپل، که این شرکت را به یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های جهان تبدیل کرد، هر روز یک کار کوچک انجام می‌داد تا مطمئن شود بهترین نتیجه ممکن را گرفته است.
پس از اینکه استیو جابز از خواب بیدار می‌شد، به سمت آینه می‌رفت، به خودش نگاه می‌کرد و از خودش می‌پرسید: «اگر امروز آخرین روز زندگی من بود، آیا کاری که امروز قصد انجام آن را دارم مرا خوشحال می‌کند؟»
اگر پاسخ جابز به این سوال منفی بود، پیش خود می‌دانست که چیزی نیاز به تغییر دارد.

بیل گیتس
صبح

بیل گیتس میلیاردر خلاق در تکنولوژی، موسس شرکت مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد دنیا، دوست دارد صبح پیش از هر چیزی به ورزش جسمانی و ذهنی بپردازد.
بیل گیتس پس از بیدار شدن از خواب، یک ساعت را صرف ورزش روی تردمیل می‌کند تا سلامت قلب خود را تضمین کند. اما ورزش گیتس به همین محدود نمی‌شود، او حین ورزش به تماشای ویدئوهای آموزشی می‌پردازد تا با یک تیر دو نشان بزند و نیروی مغز و ذهن خود را نیز به کار گیرد و سلامت بیشتر جسمانی و ذهنی‌اش را به بار آورد.

مارک زاکربرگ
صبح

زاکربرگ ۳۱ ساله‌ی انصراف داده از دانشگاه هاروارد موسس فیس‌بوک است که به تقریبا همیشه پوشیدن تی‌شرت خاکستری‌اش معروف است.
زاکربرگ بسیار کم می‌خوابد و به اینکه گاه تا ساعت ۶ صبح مشغول صحبت با کارمندان فیس‌بوک است شناخته شده می‌باشد. او صبح از خواب بیدار می‌شود، به سراغ کمدش رفته، پیراهن خاکستری‌اش را می‌پوشد و سپس به سر کار می‌رود.

هوارد شولتز
صبح

هوارد شولتز، مدیرعامل استارباکس، یکی از موفق‌ترین افراد دنیا در یک مصاحبه از نحوه آغاز صبح خود گفت.
شولتز هر روز صبح ساعت ۴:۳۰ از خواب بیدار می‌شود و با سه سگش به پیاده‌روی می‌رود. شولتز سپس به خانه بازمی‌گردد و ساعت ۵:۴۵ برای خودش و همسرش قهوه درست می‌کند و بسیار روی نوع درست کردن قهوه توسط خودش و طعم آن حساسیت به خرج می‌دهد. پس از نوشیدن آن قهوه‌ی مخصوص سر کار می‌رود.

منبع

minifeed-ad

نظر شما چیست؟

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db