تصاویری که شما را مشتاق دیدن تایلند می‌کند

تایلند

تایلند کشوری است که از هر زیبایی‌ای کمی در خود دارد: سواحل زیبا، شهرهای شلوغ، معابد باشکوه و پارک‌های طبیعی و آرام. برای آن دسته از توریست‌هایی که می‌خواهند طبیعت‌گردی و آشنایی با تاریخ و مذهبی متفاوت را در یک سفر تجربه کنند، تایلند یک گزینه عالیست. از جزایر خیره‌کننده در جنوب گرفته تا مقر فیل‌ها در شمال، اینجا تصاویری از تایلند را خواهید دید که شاید باعث شود در آینده برنامه‌ی یک سفر به آنجا را برای خود بچینید.

در جنوب تایلند در نزدیکی استان کرابی ساحل Railay قرار دارد. ساحلی با شن‌های سفید و نرم و آب‌های شفاف و درخشان که رسیدن به آن با قایق میسر است، چرا که صخره‌های بلند سنگ آهک راه دسترسی زمینی را بسته است.

تایلند


کاخ بزرگ بانکوک هنوز هم به باشکوهی سال ساختش ۱۸۷۲ است. این کاخ اقامتگاه پادشاه سیام بود و هنوز هم از آن به عنوان مکانی برای برگزاری رویدادهای رسمی استفاده می‌شود.

تایلند


در قسمت‌های جنوبی تایلند کوهستان‌هایی واقع است که در آن‌ها پارک‌هایی را می‌توان یافت. به عنوان نمونه پارک ملی Thale Ban که در نزدیکی کوه Banthat در استان ساتون قرار دارد، یکی از آن‌هاست.

تایلند


پارک Doi Inthanon واقع در کوهی با همین نام که ارتفاعش به ۲۵۶۵ متر می‌رسد بام تایلند شناخته شده، چرا که بلندترین کوه این کشور است و منظره زیبایی دارد.

تایلند


در استان Ayutthaya کاخ سلطنتی که به کاخ تابستانی هم مشهور است قرار دارد که در کنار رودخانه Chao Phraya ساخته شده است. این کاخ معماری پیچیده و منحصر به فردی دارد که در آن از معماری اروپایی هم الهام گرفته شده است.

تایلند


در نزدیکی بانکوک مارکت‌های شناور وجود دارد که محل فروش محصولات بومی است و شما در آن دریای از رنگ را می‌بینید.

تایلند


معبد بودایی سفید رنگی که در Chiang Rai واقع است.

تایلند


جزایر Phi Phi جاییست که از آن به عنوان یک بهشت آرام یاد می‌شود و زیبایی شگرفی در خود دارد.

تایلند


در Chiang Mai در شمال تایلند پارک‌های نگهداری از فیل‌ها وجود دارد و شما می‌توانید از نزدیک با این حیوانات در ارتباط باشید، اما سوار آن‌ها نخواهید شد.

تایلند


بقایای به جا مانده از پادشاهی Sukhothai که مربوط به قرن ۱۳ و ۱۴ می‌شود در پارکی تاریخی به همین نام در شمال تایلند قرار دارد. بازدید از این مکان شما را به تاریخی دیگر خواهد برد.

تایلند


کوه Phu Chi Fa واقع در Chiang Rai که با پوشش سرسبز گیاهی محاصره شده طبیعتی بکر را در خود دارد.

تایلند


قلعه‌های فلزی که از ۳۷ مناره تشکیل شده است. آن‌ها اشاره به ۳۷ فضیلتی دارد که انسان برای دستابی به سعادت به آن‌ها نیاز دارد.

تایلند

مطمئناً تایلند جاذبه‌هایی بیش از آنچه ما در اینجا اشاره کردیم دارد که مجال پرداختن به آن‌ها در این نوشته نبوده. اگر شما تا کنون سفری به این سرزمین زیبا داشتید تجربه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

منبع

minifeed-ad

نظر شما چیست؟