نقاشی که دست ندارد

no-arms

عکس‌های زیر اثر‌های زیبای Mariusz Kedzierski نقاشی لهستانی است که با وجود معلولیت جسمی دست از تلاش بر نمی‌دارد. او در سال ۲۰۱۳ جایزه بهترین هنرمند جهان را در وین کسب نمود. محل کار او تمامی خیابان‌های اروپاست. او می‌گوید: « می‌خواهم نشان دهم که تمامی محدودیت‌ها ساخته‌ی ذهن است».

تاثیر طراحی رستوران بر طعم غذا

رستوران

آیا محیط روی طعم غذا اثر می‌گذارد؟‌
سوال طراحان درباره‌ی طراحی رستوران این مورد این است که چگونه محیط روی حس و طعم غذاها اثر می‌گذارد. به طور کلی جَو یک رستوران می‌تواند این توقع را ایجاد کند که یک وعده‌ی غذایی چه طعمی خواهد داشت، همینطور می‌تواند آن طعم‌ها را لذیذتر و به یاد ماندنی‌تر کند.

اینکه این ایده‌های جدید در طراحی رستوران می‌تواند تجربه‌ی صرف غذایی فوق‌العاده بسازد بسیار جالب است. این موضوع می‌تواند از طعم خوب غذا بکاهد یا آن را خوشمزه‌تر جلوه دهد. به هر حال، محیط می‌تواند بر روی افراد به صورت فیزیولوژیکی اثر بگذارد. به عنوان مثال، مکان و طراحی خاص آن می‌تواند برای رسیدن به آرامش و کاهش استرس به شخص کمک کند و طعم غذا را بهتر جلوه دهد. به بیان دیگر، طراحی یک رستوران در توقعی که فرد از مزه‌ی غذایش دارد، نقش زیادی دارد.

۵ کلید اصلی در انتخاب مکانی مناسب برای عکاسی پرتره

پرتره

یکی از مناسب‌ترین جنبه‌های عکاسی پرتره چیدمان یک مکان مناسب در پس زمینه‌ی تصویر است. انتخاب هوشمندانه شما در این زمینه تمام تصمیمات دیگر راجع به عکاسی پرتره از جمله تأثیرات نورپردازی، انتخاب لباس مناسب و ژست های سوژه‌ی مورد نظر را تحت تاثیر قرار خواهد داد. میتوان گفت عکاسی در یک استودیو با پس زمینه‌ای ساده یک انتخاب عوامانه و البته محبوب است، اما این روش میتواند برای شما کمی گران تمام شود و البته این نوع از عکاسی‌ها تا به حال میلیون بار انجام شده است‌، ولی شما میتوانید با آمیختن عکس و تخیلات خود و همچنین انتخاب یک مکان غیرمعمول برای عکس پرتره‌تان، بسیار جالب‌تر عمل کنید.

عکس‌‌های X-Ray که زیبایی خلقت را به رخ می‌کشند

x-ray4

چشم ما انسان‌ها محدود به نور مرئی است. اما هنرمند فیزیکدان Arie Van Riet عکس‌هایی منتشر کرده است که خلقت زیبای اطراف ما را نشان می‌دهد. برای کشف این آناتومی پنهان طبیعت، او رنگ‌های طبیعی را با اشعه‌ی ایکس ترکیب کرده‌است.
Riet که در رشته‌ی فیزیک پزشکی شناخته می‌شود، اولین بار به زمانی به این نوع عکس‌ها علاقمند شد که همکارش از او خواست تا از یک اثر نقاشی با اشعه ایکس عکس بگیرد. او از نتایج بسیار متعجب شد، و سپس تصمیم گرفت عجایب این خلقت را بیشتر تجربه کند.

عکس‌هایی شگفت‌انگیز از ساختمان های معروف دنیا قبل از کامل شدن

ساختمان

این حس در ما وجود دارد که گویی برج ایفل یا مجسمه‌ی آزادی همیشه روی زمین وجود داشتند. اما در حقیقت این‌گونه نیست. ساخت بعضی از این ساختمان‌ها سالها طول کشیده است و نسل های قبل از ما سالها از کنار این بناها در حال ساخت عبور کردند. در این پست عکس‌هایی از این ساختمان‌ها ونشان‌های برجسته ی جهانی را قبل از اینکه کامل شوند، می‌بینیم.

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db