درباره

اندیشه‌های انسان هیچگاه در یک نقطه قرار ندارد و هر روز مرز آگاهی خویشتن را می‌شکند، اگرچه این آگاهی همراه با رنج باشد. ما همیشه با سوال‌هایی در ذهن خود مواجه می‌‍شویم که انچه برایش در خلوتگاه تنهایی خویش انجام می‌دهیم، تلاش برای شکستن این مرزها و حل کردن دغدغه‌های این ذهن پویاست.

پایه گذاری مینی فید سال‌ها پیش شکل گرفت، همه‌ی آن زمان‌هایی که در پس ِ افکار دیگران و صحبت‌هاشان به دنبال راهی برای بهتر بودن و انسان بودن می‌جستیم، دغدغه‌هایی که در همه ابعادش شمه‌ای از رستگاری و چشیدن طعم زندگی واقعی موج می‌زد. همین دغدغه‌ها ما را بعد از سال‌ها به سوی نشر آن سوق داد.

ما در مینی فید به دنبال راه زندگی و دانشی هستیم که بتوان در جهت زندگی بهتر باشد و یافته هامان را نشر می دهیم تا هم خود به سوی اندیشه‌ای نو حرکت کنیم و هم زکات آنچه را که می‌آموزیم پرداخت کرده باشیم. ما همیشه برای تمامی دوستانی که در پستوی ذهن و افکارشان رستگاری است، یک جای خالی داریم.pay for essaywrite my paper

آرش منطقی

آرش منطقی

آرش تحصیل کرده نرم‌افزار و طراح و توسعه‌دهنده مینی فید است.

پریوش افشاری نسب

پریوش افشاری نسب

پریوش به عنوان نویسنده در مینی‌فید فعالیت می‌کند. دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است و به ارتباط مردم با زبان‌های مختلف علاقه‌مند است.

مصطفی احمدی

مصطفی احمدی

مصطفی نویسنده‌ی مینی فید و استاد ادبیات است. معلمی عشق اوست و دغدغه‌ی او ادبیات کهن ایرانی است.

امین بینایی

امین بینایی

امین دانش آموخته رشته مدیریت اجرایی است و به عنوان نویسنده در مینی‌فید همکاری می‌کند.

نام شما

مینی فید به نویسندگان علاقه‌مند و مستعد نیاز دارد. اگر دوست دارید عضوی از این مجموعه باشید حتماً با ما تماس بگیرید.

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db