ده ویژگی عجیب زن ها که برای مردان جذاب است! (قسمت دوم)

زن

در پست قبل به پنج مورد عجیبی که برای مردها جذاب است پرداختیم. در اینجا از ادامه موارد عجیبی که در زن ها برای مردها جذاب است خواهیم گفت.

۶. عینک

زن

مردها عاشق عینک زدن یک زن هستند و این یک واقعیت است. اگر مرد شما معتقد است عینک بهتان می‌آید این حرف را جدی بگیرید و فکر نکنید شما را دست می‌اندازد، چرا که مطمئنا برایش جذاب است. اگر نظر مرد شما این است، چه چیزی مهم‌تر از جذاب به نظر رسیدن برای مرد مورد علاقه‌تان؟ پس وقتش رسیده است که لنزهایتان را کنار بگذارید. احتمالا این مورد برای خانم‌هایی که هر روز عینک می‌زنند خبر بسیار خوبی باشد.

۷. تماشای آرایش کردن

زن

آیا می‌دانستید مردها عاشق تماشای زوجشان هنگام آرایش کردنشان هستند؟ اینکه دقیقا چگونه این کار را انجام می‌دهید او را شگفت‌زده می‌کند. مردها همچنین وقتی ببینید هر دختری روش مخصوص به خودش را برای آرایش کردن دارد حیرت‌زده می‌شوند. پس، خانم‌ها فرصت تماشا شدنتان هنگام آرایش کردن را در اختیار مردتان بگذارید. گاهی جلوی او آرایش کنید و بر جذابیت خود بیفزایید.

۸. موهای خیس و حوله به سر

زن

یکی از عجیب‌ترین چیزهایی که برای بیشتر مردها بی‌نهایت جذاب است هنگامی است که زوجشان موهایش را می‌شوید! آن‌ها می‌گویند موهای خیس برایشان بسیار جذاب است، مخصوصا اگر موهای او بلند باشد، و حوله به دور موهایش پیچیده باشد. خب، عجیب است، نه؟ چه کسی می‌داند، شاید مرد شما هم عاشق حوله‌ی سر باشد.

۹. دیدن شما هنگام تمرین

زن

مردها عاشق تماشای شما هنگام تمرین و ورزش کردن هستند. آن نگاه خسته و احساس خیس عرق بودن، بر خلاف تصور شما، برای مردها شدیدا جذاب است. شاید همیشه فکر کرده‌اید دیده شدن در این لحظات از جذابیت شما می‌کاهد، اما برای مردها دقیقا برعکس است! مردها دوست ندارند آن نگاه خسته‌ی بعد از تمرین کردنتان را از دست بدهند. بنابراین، از تمرین و ورزش کردن جلوی شریک زندگیتان واهمه‌ای به دل راه ندهید. حتی می‌توان گفت بهترین راه این است که با یکدیگر به ورزش و نرمش و تمرین بپردازید.

۱۰. در لباس مردانه‌اش

زن

چیز عجیب دیگری که مردها آن را جذاب می‌دانند این است که ببینند زوجشان به نحو نامرتبی پیراهن مورد علاقه‌ی خودش را پوشیده است. برای بسیاری از مردها دیدن شریک زندگیشان در لباس خودشان یکی از جذاب‌ترین چیزهاست.

بسیاری از مواردی که در این مطلب و نیز پست اخیر به آن‌ها اشاره شد ممکن است ما را شگفت‌زده کند اما واقعیت دارد. البته به یاد داشته باشید زیاده‌روی در هر کدام از این موارد، ممکن است باعث عادی شدن آن شود. پس جنبه اعتدال را رعایت کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا با موارد عجیبی برخورده‌اید که برای یک مرد جذاب باشد؟

 

منبع

minifeed-ad

نظر شما چیست؟

  • Saba ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۷:۳۹ ب٫ظ

    سلام ? مرسیییییی خیلی خوب و جالب بود

  • نرمال ۶ دی ۱۳۹۶ , ۱:۴۱ ب٫ظ

    همش چرند

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/minifeed/public_html/wp-content/themes/minifeed-v0.1.2/images/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db